W Szkole Językowej School Up prowadzimy kursy specjalistyczne dla dzieci. Zajęcia odbywają się w przystosowanych dla młodego odbiorcy salach. Na lekcjach korzystamy z przygotowanej, bogatej bazy materiałów dydaktycznych i metodycznych, co ułatwia i uprzyjemnia naukę języka obcego. Proponowane kursy dopasowujemy do odpowiedniego etapu rozwoju dziecka.

Na zajęciach:

- uczymy angielskich piosenek oraz układów choreograficznych

- przełamujemy bariery językowe, mówimy pełnymi zdaniami

- uczymy poprawnej wymowy  i akcentowania

- rozwijamy wyobraźnie i kreatywność

- efekty aktorskiej pracy prezentujemy przed publicznością

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu po 60 minut

Koszt:  60 zł

Uczniowie w wieku od 10 lat do 13 lat.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut/ Koszt 150 zł 

Kursanci korzystają z podręcznika, ćwiczenia, zeszytów konwersacyjnych oraz różnego typu materiałów dydaktycznych. Kurs obejmuje dwa semestry nauki od września do czerwca. Program dostosowany jest do wieku uczniów, uwzględnia różnorodność tematyczną, gramatykę oraz zaawansowane słownictwo. Po każdym skończonym bloku tematycznym odbywa się test kontrolny. Podsumowaniem semestru jest spotkanie z rodzicami i prezentacja wiedzy na forum grupy.

Pozostałe grupy:

- grupa gimnazjalna

- grupa maturalna

- grupa osób dorosłych od A1 do C1

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu