Zapraszamy serdecznie na „Dzień Otwarty w Szkole Językowej School UP. W ramach programu przewidzieliśmy zarówno atrakcje dla najmłodszych, jak i niespodzianki dla trochę starszych :)

Pragniemy przedstawić Państwu naszą wizję nauczania języków obcych, gdzie nie ma miejsca na nudę oraz nieskuteczność.

Uważamy, że każdy ma prawo uczyć się i rozwijać, dlatego nasza oferta jest skierowana zarówno dla dzieci jak i seniorów, zarówno do osób, które już uczyły się języka jak i dla laików, a co ważne pragniemy udowodnić Państwu, że każdy kto ma odrobinę chęci, dzięki naszej pasji i zaangażowaniu, będzie mówił płynnie w wybranym przez siebie języku. 

School Up jest szkołą dla wszystkich, zdajemy sobie sprawę z kosztów życia, dlatego nasza oferta cenowa jest najniższa w Wołominie, a jednocześnie świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

5 listopada w trakcie Dnia Otwartego w Szkole Językowej School UP udowodnimy Państwu że warto nam zaufać i poznawać z nami fascynujący świat języków obcych bo jak mówił Charlemagne - Znać inny język to jak posiadać drugą duszę.”

Zapraszamy!

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu