PROGRAM ZAJĘĆ:

TYDZIEŃ I

Poniedziałek

Życie w angielskim stylu

Na ogólnej mapie świata odkrywamy kraje anglojęzyczne. Uczestnicy poznają stolice, miasta, zwyczaje ich mieszkańców i cechy charakterystyczne danego regionu. Dopełnieniem pierwszego dnia będzie wspólna integracja oraz udział w grach planszowych.

Wtorek

Zostań moją Walentynką

Kursanci poznają angielskie nazwy uczuć i emocji. Wspólnie uczymy się wyrażać je w zabawach i kalamburach. W tym dniu będziemy tworzyć walentynki dla wszystkich naszych bliskich.

Środa

Niezdobyta Twierdza

Praca zespołowa to podstawa. Tego dnia dobierzemy się w zespoły i stworzymy swoje wymarzone twierdze, zamki oraz mury obronne dla dzielnych rycerzy i wieże dla przepięknych księżniczek. Poznamy najsłynniejsze legendy o królu Arturze i rycerzach okrągłego stołu, a usłyszane opowieści pomogą nam wcielić się w ulubionych bohaterów.

Czwartek

Na nieznanym lądzie Australii…

W tym dniu przeniesiemy się na nowy kontynent. Zachwycimy się jego pięknem i różnorodnością. Poznamy angielskie nazwy zamieszkałych tam egzotycznych zwierząt. Na podsumowanie wyprawy w nieznane, wspólnie utworzymy z masy solnej kolorowe zoo.

Piątek

Szkoła dobrych manier

Dobre maniery to podstawa dlatego tego dnia poznamy angielskie zwory grzecznościowe. Nie obędzie się bez królewskiej etykiety, odpowiedniego zachowania przy stole oraz w towarzystwie. Damy i Gentelmani odbędą lekcję jednego z najelegantszych tańców świata - Walca Angielskiego.

 

klaun-original.jpg

 

TYDZIEŃ II

Poniedziałek

Wyspa Skarbów Lądujemy na nieznanej wyspie.

Tworzymy skrzynie ze skarbami, poznając przy tym angielskie słownictwo i zwroty niezbędne do odnalezienia się na nowym terenie. Tego dnia wcielamy się w Poszukiwaczy Skarbów, którzy z pomocą przygotowanych map spróbują odszukać ukryte skrzynie na terenie szkoły. A na koniec wytropimy Skrzata z garncem złota :)

Wtorek

Kraina Fantazji

Wyruszamy do Krainy Fantazji, w której istnieją wróżki, czarodzieje, elfy, krasnale, rycerze i wiele innych wymyślonych i wymarzonych postaci. Wcielimy się w ulubionych bohaterów, a wszystko to oczywiście będzie omawiane w języku angielskim. Podsumowaniem naszej wyprawy będzie Wielki Bajkowy Bal :) Zapraszamy!

Środa

Welcome in US!!!

Odwiedzamy USA! W podróży po Stanach Zjednoczonych poznamy rdzennych mieszkańców, stworzymy wspólną flagę i nauczymy się hymnu narodowego. Tego dnia odkryjemy różnice pomiędzy “American English” a “British English”.

Czwartek

Let's talk! Dziś porozmawiamy!

Zdobędziemy informacje o telefonie, telegrafie i alfabecie morsa. Uczestnicy w ramach zabawy nauczą się wysyłania prostych komunikatów za pomocą flag. Każdy wykona prototyp swojego telefonu i samodzielnie postara się nawiązać kontakt z innymi. Oczywiście w języku angielskim :)

Piątek

Wehikuł czasu

Tego dnia wyobrazimy sobie jak będziemy żyli za 50 lat. Kursanci zobrazują swoje wyobrażenia a następnie dokonają prezentacji prac na forum grupy. Każdy opowie kim chciałby zostać w przyszłości. Ponadto poznamy nazwy zawodów i przeobrazimy się w wymarzone osobistości. Uwieńczeniem całego tygodnia ferii będzie wspólna zabawa integracyjna w rytmach ulubionych angielskich piosenek.

 

_________________________________________

Czas trwania zajęć – 4 pełne godziny każdego dnia

Koszt: 250 złotych / tydzień (poniedziałek  - piątek)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu